Atsibundate nepailsėję? Gali būti, kad organizmui trūksta magnio

Nuovargis, energijos trūkumas / Shutterstock nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-07-08 18:04
Šiuolaikinio žmogaus gyvenimas kupinas atsakomybių: greitas gyvenimo tempas, konkurencija ir daug pareigų lydi kiekvieną dieną. Jeigu nuovargis kamuoja net po pakankamo poilsio naktį ar rytinio kavos puodelio, reikėtų susirūpinti organizmo siunčiamais ženklais, gali būti, kad jums trūksta magnio.

Nuovargis yra organizmo apsauginė reakcija į pervargimą ir per didelį psichinį ar fizinį krūvį. Pavargimas rodo, kad suplanuota veikla viršija mūsų organizmo prisitaikymo galimybes, nesame efektyvūs, nematome norimo rezultato ir metas pailsėti.

Jeigu nesijaučiate energingi net stabtelėję, atsipalaidavę ir skyrę laiko poilsiui, jaučiamas nuovargis turėtų būti pirmas svarbus įspėjamasis ženklas apie galimą magnio trūkumą organizme.

Stebėti savijautą ir keisti įpročius

Nuovargis gali pasireikšti ne tik mieguistumu ir išsiblaškymu atliekant paprastas užduotis. Esant fiziniam krūviui, pavyzdžiui, dirbant fizinį darbą, netenkame organizmui reikalingų medžiagų. Tokiu atveju būtina atkurti organizmo elektrolitų pusiausvyrą – aprūpinti organizmą pakankamu skysčių kiekiu, natriu, kaliu, magniu.

Svarbu atkreipti dėmesį ir į namų bei darbo aplinką – blogas apšvietimas dirbant kompiuteriu, triukšminga, blaškanti aplinka ar net nemalonus kvapas ne tik trukdo susikaupti, bet ir apsunkina jutimo organų darbą.

Kai esame pavargę, tampa lėtesnės reakcijos, mažėja mąstymo greitis. Nervų sistemos darbą slopina ir emocinė būsena – stresas ir nerimas.

Užsitęsusio nuovargio pasekmės

Kiekvienas organizmas į nuovargį ir įtampą reaguoja skirtingai. Maisto papildo „Magne B6 Stress Resist“ sudėtyje esantis magnis ir vitaminas B6 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį, palaikyti normalią psichologinę savijautą, Rausvoji rodiolė (100 proc. augalinės kilmės sudedamoji dalis) padeda palaikyti normalią organizmo būklę streso metu.

Daugiau informacijos rasite: www.magneb6.lt

Reklamos teksto parengimo data 06/2020. MAT-LT-2000059 V 1.0

Maisto papildas „Magne B6 Stress Resist“
Maisto papildas „Magne B6 Stress Resist“
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.