Buria medikus konsultacijoms telefonu: ligos nelaukia karantino pabaigos

Manodaktaras.lt komanda kviečia registruotis platformoje visus privačius medikus. / Gedmanto Kropio/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: manodaktaras.lt
Publikuota: 2020-03-27 08:48
Gydytojų rezervacijos platforma manodaktaras.lt, reaguodama į išaugusį medicininių paslaugų poreikį Lietuvoje, pradeda teikti gydytojų konsultacijas telefonu.

Unikalios paslaugos iniciatoriai šiuo metu kviečia registruotis platformoje visus privačius medikus, norinčius teikti mokamas konsultacijas telefonu, o nuo kovo 30 d. visi norintys turės galimybę gauti profesionalią gydytojo konsultaciją telefonu.

Konsultacijų poreikis auga

Pasak manodaktaras.lt vadovo Tomo Balžeko, ši paslauga pradedama teikti kaip niekad kritiniu metu, o gydytojų konsultacijos telefonu – tik pirmas projekto plėtros etapas. Netrukus manodaktaras.lt pasiūlys gydytojų video konsultacijas.

„Daugumai mūsų gyvenimas kardinaliai pasikeitė – dėl viruso grėsmės nerekomenduojama vykti į gydymo įstaigas, tačiau ligos nelaukia karantino pabaigos, o poreikis kokybiškoms medicinos paslaugoms dar labiau išaugo. Todėl ir kviečiame medikų bendruomenę jungtis prie mūsų iniciatyvos ir užtikrinti medicinos konsultacijų paslaugų tęstinumą Lietuvos žmonėms. Taip kartu ne tik apsaugosime vieni kitus, pasirūpinsime savo sveikata, bet ir prisidėsime prie kovos su pavojingu virusu“, – sako T. Balžekas.

Lėšas skirs kovai su virusu

Visi, įsigyję privačią gydytojo konsultaciją, prisidės prie kovos su COVID-19 - karantino metu manodaktaras.lt atsisakys paslaugos administravimo mokesčio ir visą savo dalį skirs COVID-19 pasekmių mažinimo fondui.

Nuotolines konsultacijas manodaktaras.lt platformoje teiks skirtingų sričių specialistai – kardiologai, dermatologai, urologai, ginekologai ir kitų sričių ekspertai.

Konsultacijai su norimu gydytoju bus galima registruotis nuo kovo 30 d., o konsultacijos įsigijmo procesas bus itin patogus ir paprastas – tereikės pasirinkti norimą specialistą ir patogų laiką konsultacijai bei sulaukti gydytojo skambučio.

Manodaktaras.lt – pirmoji Lietuvoje registracijos pas privačius gydytojus sistema ir duomenų bazė, kurioje – 11 tūkst. gydytojų ir beveik 2 tūkst. gydymo įstaigų. Per manodaktaras.lt sistemą jau yra įvykę beveik 1 milijonas registracijų.