Iš Santaros klinikų buvo pabėgusi dėl koronaviruso tirta moteris

Santaros klinikų Infekcinių ligų korpusas / www.santa.lt nuotr.
Autorius: Manodaktaras.lt
Publikuota: 2020-04-07 16:53
Antradienį Vilniuje iš Santaros klinikų Infekcinių ligų skyriaus pro langą pabėgo dėl COVID-19 tirta moteris. Trečiadienį paaiškėjo tyrimo rezultatas – ji serga koronavirusu.

Iš Infekcinių ligų skyriaus pro langą pabėgusi moteris buvo surasta per mažiau nei valandą, jos namuose. „Moters vieta yra nustatyta, pareigūnai jai iškvietė medikus“, – apie 17 val. BNS informavo Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorovskaja. 

Santaros klinikų atstovė Jolanta Normantienė teigė, kad iš moters buvo paimtas ėminys testui dėl COVID-19 ir ji laukė tyrimų atsakymo Infekcinių ligų centro Priėmimo skyriuje. Pabėgo ji iš palatos pro langą. 

Apie pabėgusią ligonę 16.16 val. policijai pranešė Santaros klinikų infekcinių ligų gydytoja. Skambinusi medikė policiją informavo, kad pro palatos langą pabėgo 1979-aisiais gimusi moteris.

Policija primena, kad pandemijos metu visuomenė privalo griežtai laikytis medikų ir Vyriausybės nurodymų bei apribojimų. Asmeniui, kuris žinojo apie savo ligą ir buvo įspėtas dėl apsaugos priemonių, kurių jis privalo laikytis bendraudamas su žmonėmis, ir sukėlė pavojų kitiems užsikrėsti pavojinga infekcine liga (pagal Baudžiamojo kodekso 277 str. 2 dalį) gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas.

Temos:

Covid-19

Naujausi straipsniai