Klaipėdoje vakcinavimo centre mirė paskiepytas senjoras, su vakcina mirtis nėra siejama

Vakcina nuo COVID-19 / Scanpix nuotr.
Autorius: BNS, manodaktaras.lt
Publikuota: 2021-04-14 13:04
Antradienį Klaipėdoje vakcinavimo centre mirė paskiepytas senjoras, kol kas jo mirtis su vakcina nėra siejama, praneša naujienų portalas lrt.lt.

Klaipėdos poliklinikos vyriausioji gydytoja Loreta Venckienė LRT radijui sakė, kad 78 metų vyro mirtis dar bus tiriama nuodugniau.

„Tai žmogus gavęs antrą „Modernos“ dozę. Atvyko pakankamai gerai besijaučiantis, o paskui pasijuto silpnai ir suglebo. Greitoji atvažiavo ir reanimavo. Tiesiog neįsivaizduojame priežasties, lauksime tyrimo, žiūrėsime, bet manome, kad tai nėra susiję su skiepu, nes nei pagal simptomus, nei pagal jokią tromboemboliją, nei anafilaksinę reakciją nėra panašu“, – sakė L.Venckienė.

Remdamasi ambulatorinės kortelės duomenimis, ji teigė, kad pacientas „labai seniai yra besilankęs pas gydytoją, prieš keletą metų“.

„Jokių susirgimų nebuvo fiksuota“, – kalbėjo ji.

Kaip nurodoma trečiadienio Klaipėdos policijos įvykių suvestinėje, senjoras mirė apie 13.40 val., pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.