ManoDaktaras.lt ir „Compensa Life“ partnerystė: kvies pas gydytojus registruotis internetu

„Compensa Life“ sveikatos draudimo turėtojai nuo šiol pas privačius gydytojus galės registruotis internetu.
Autorius: manodaktaras.lt
Publikuota: 2019-08-28 11:58
„Compensa Life“ sveikatos draudimo turėtojai nuo šiol pas privačius gydytojus galės registruotis patogiau ir greičiau. Internetinėje gydytojų rezervacijos sistemoje ManoDaktaras.lt jiems sukurta speciali erdvė: joje „Compensa Life“ sveikatos draudimą turintys vartotojai galės greitai ir paprastai rasti klinikas, su kuriomis „Compensa Life“ bendradarbiauja, ir užsiregistruoti vizitui pas gydytoją internetu.

„Džiaugiamės, kad „Compensa Life“ sveikatos draudimą turintiems žmonėms galime pasiūlyti paprastesnę registraciją pas gydytojus: nuo šiol jiems nebereikės skambinti į klinikų registratūrą, viską galės atlikti patogiau ir greičiau, internetu. Pastaruoju metu stebime išaugusį registracijų per ManoDaktaras.lt sistemą skaičių, matome, kad registruotis pas gydytoją internetu jau tampa įpročiu“, – pasakoja internetinės gydytojų rezervacijos sistemos ManoDaktaras.lt direktorius Tomas Balžekas.

„Compensa Life“ Sveikatos draudimo žalų skyriaus vadovė Dalia Čižaitė-Gabė pabrėžia, kad ManoDaktaras.lt sistemoje – itin didelis klinikų, į kurias galima registruotis internetu, skaičius, todėl draudimo turėtojai tikrai ras specialistą, kuris priims greičiausiai. „Compensa Life“ yra pirmasis draudikas, kuris rūpinasi savo klientų gerove ir prisijungė prie ManoDaktaras.lt sistemos.

„Džiaugiamės bendru ManoDaktaras.lt projektu. Nuo šiol mūsų apdraustieji ne tik galės lengviau ir greičiau rasti norimą specialistą, bet ir turės galimybę pasiekti mūsų mažesnius partnerius, matyti, kad tas pats specialistas gali būti pasiekiamas kitoje, mažesnėje, klinikoje – kartais net anksčiau ar patogesniu laiku“, – teigia Dalia Čižaitė-Gabė.

Savanoriškas sveikatos draudimas, kuriuo naudojasi „Compensa Life“ klientai, – tai darbuotojų draudimas įmonės lėšomis, apdrausti darbuotojai gali naudotis draudimo sutartyse nustatytomis asmens sveikatos priežiūros paslaugomis, kurias apmoka draudimo bendrovė, po draudžiamojo įvykio.

Šio draudimo turėtojai gali pasitikrinti sveikatą profilaktiškai ar pasiskiepyti norimoje gydymo įstaigoje, kokybiškai ir greitai atlikti visus būtinus tyrimus tiksliai diagnozei nustatyti, sustiprinti organizmą gydomosiomis procedūromis, vitaminais, pasinaudoti odontologijos, reabilitacijos procedūromis (masažai, kineziterapija ir t. t.), taip pat įsigyti vaistų, optikos ar medicininės pagalbos priemonių.

Kiekvienas apdraustasis gauna personalizuotą sveikatos draudimo kortelę. Su šia kortele apdraustąjį aptarnauja tie partneriai – gydymo, odontologijos ir reabilitacijos / sveikatingumo įstaigos, vaistinės ir optikos, kurie yra pasirašę bendradarbiavimo sutartis su „Compensa Life“, jų sąrašą bus galima rasti ir ManoDaktaras.lt portale.

ManoDaktaras.lt – tai Lietuvos gydytojų duomenų bazė ir registracijos pas juos sistema. Pacientai greitai ir patogiai gali rasti reikalingą specialistą, informacijos apie jo patirtį bei teikiamas paslaugas, perskaityti kitų pacientų atsiliepimus, pamatyti gydytojų įvertinimus ir užsiregistruoti vizitui.

Internetinė gydytojų rezervacijos sistema ManoDaktaras.lt priklauso medijų ir skaitmeninio verslo bendrovei „Media bitės“.

UAB „Media bitės“ šiuo metu valdo šių prekių ženklų paketą: žurnalus „Žmonės“, „Laimė“, „Ji“, „Legendos“, internetinę namų kino platformą „ŽMONĖS Cinema“, interneto knygynus „ŽMONĖS Knygos“ ir „Perku knygą“, fotoagentūrą „ŽMONĖS Foto“, kino teatrą „Pasaka“, spaudos leidinių bei knygų platinimo įmonę „Medipresa“, prenumeratos pardavimo tinklalapį zurnaluprenumerata.lt, portalą sveikas.lt ir internetinę veterinarų rezervacijos sistemą uodega.lt.