manodaktaras.lt naujiena klinikoms – integracija su e. sveikata

Sveikatos paslaugų platforma manodaktaras.lt
Autorius: manodaktaras.lt
Publikuota: 2023-01-11 09:10
Sveikatos paslaugų platforma manodaktaras.lt pristato naujieną klinikoms – integraciją su Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacine sistema – ESPBI IS, paprasčiau vadinama e.sveikata.

Nuo šiol klinikos, naudojančios manodaktaras.lt valdymo sistemą, gali vienoje vietoje pildyti ir pasirašyti informaciją apie paciento vizitą. Gydytojo pateikta ir pasirašyta informacija realiu laiku perduodama į e.sveikatos sistemą.

Tuo tikslu manodaktaras.lt įdiegė E025 Ambulatorinio apsilankymo aprašymo sukūrimo ir pasirašymo funkcionalumą.  Tai gerokai palengvina klinikos gydytojo darbą, nes nebereikia žongliruoti tarp kelių sistemų – visos būtinos informacijos pateikimas kartu su diagnozių parinkimu yra vienoje vietoje.

 

Integracija su esveikata klinikoms
Integracija su esveikata klinikoms

Kartu su šiuo funkcionalumu siūloma galimybė sukurti bei pasirašyti E027-1 mokinio sveikatos pažymėjimo formą, kuria įvertinama dantų ir žandikaulių būklė. Tai ypač aktualu odontologijos klinikoms.

Planuojama, jog manodaktaras.lt klinikų valdymo sistema toliau bus tobulinama, atsižvelgiant į klinikų poreikius.

Primename, jog nuo 2022 metų rugsėjo 1 dienos įsigaliojo Seimo priimtas Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo pakeitimas, įpareigojantis teikiant su sveikatinimo veikla susijusias paslaugas privalomai naudotis valstybės vystoma e. sveikatos sistema. Nurodoma, kad gydymo įstaigoms, kurios ir toliau nesinaudos e.sveikatos sistema pacientų sveikatos duomenims tvarkyti, bus stabdomos licencijos.

Klinikas, kurios norėtų išbandyti manodaktaras.lt sistemą kartu su naujuoju funkcionalumu,  kviečiame susisiekti info@manodaktaras.lt arba užpildyti formą čia.