Mirė 75-tas koronavirusu užsikrėtęs žmogus, jis nepriklausė rizikos grupei

Ligoninė / BNS nuotr.
Autorius: manodaktaras.lt
Publikuota: 2020-06-12 15:43
Lietuvoje mirė 75-as koronavirusu užsikrėtęs žmogus. Apie tai pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

„Šiandien Nacionalinis visuomenės sveikatos centras gavo informaciją apie vieno paciento mirtį iš Klaipėdos universitetinės ligoninės. Asmuo mirė ketvirtadienį apie 22.40 val. ir jis priklausė 51–60 metų grupei“, – penktadienį Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė.

„Asmuo gegužės 28 dieną grįžo iš Švedijos keltu į Estiją ir po to nuosavu automobiliu į Lietuvą. Jau jausdamas simptomus, greitosios pagalbos automobiliu buvo išvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę. Diagnozė nustatyta gegužės 29 dieną“, – teigė ji.

Jos teigimu, mirusysis nepriklausė rizikos grupėms. „Asmuo nepriklausė rizikos grupėms nei dėl amžiaus, nei dėl lydinčių susirgimų“, – sakė R.Lingienė.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras penktadienį skelbė apie 74 mirtis nuo koronaviruso, taip pat dar dešimt koronavirusu užsikrėtusių asmenų mirčių dėl kitų priežasčių. Naujas mirties atvejis į statistiką bus įtrauktas šeštadienį.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Covid-19