Nuo koronaviruso mirė Antavilių pensionato globotinis ir Santaros klinikų pacientas

Antavilių pensionatas / BNS nuotr.
Autorius: Manodaktaras.lt
Publikuota: 2020-05-26 12:59
Nuo koronaviruso mirė dar du žmonės – Antavilių pensionato globotinis ir Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikose gydytas pacientas.

„Mirusieji buvo vyresnio amžiaus – 81 ir daugiau, turėjo gretutinių ligų“, – BNS sakė Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė.

Anot jos, miręs Santaros klinikų pacientas buvo gydytas Krūtinės chirurgijos skyriuje, o Antavilių pensionato globotinis – Vilniaus miesto klinikinės ligoninės padalinyje, kuriame gydomi koronavirusu sergantys žmonės.

Koronaviruso aukų skaičius išaugo iki 65, dar aštuoni susirgusieji mirė dėl kitų priežasčių.

Patvirtinti keturi nauji atvejai

Trys iš keturių naujai patvirtintų koronaviruso atvejų nustatyti Vilniaus apskrityje. „Vienas – įvežtinis, dar aiškinamės aplinkybes. Dar vienas yra prekybos centro „Rimi“ darbuotojas, tačiau apie šį atvejį jau vakar minėjau, o trečiasis yra Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro darbuotojas“, – sakė NVSC Vilniaus departamento vadovė Rolanda Lingienė. „Dėl Psichikos sveikatos centro – į vietą išvyko specialistai, aiškinasi situaciją“, – pridūrė ji.

Anot NVSC atstovės, taip pat vienas koronaviruso atvejis nustatytas Kaune, kur infekcine liga užsikrėtė Kauno klinikinės ligoninės gydytoja.

Antradienio duomenimis, Lietuvoje iš viso patvirtinti 1639 užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Tebeserga 401 užsikrėtusysis, pasveiko – 1165 žmonės. 

Temos:

Covid-19 Mirtis