Nuo koronaviruso mirė dar vienas Vilniaus klinikinės ligoninės pacientas

Vilniaus miesto klinikinė ligoninė / BNS nuotr.
Autorius: Manodaktaras.lt
Publikuota: 2020-05-17 18:50
Lietuvoje nuo koronaviruso mirė dar vienas ligos židiniu tapusios Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnyje pacientas. Šioje ligoninėje taip pat nustatyti trys nauji ligos atvejai, informavo Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

„Mirtis buvo nustatyta šeštadienį Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje. Žmogus iš vidaus ligų skyriaus buvo pervežtas į Santaros klinikas, kur šeštadienį mirė“, – BNS sakė NVSC Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Daiva Razmuvienė. Jo teigimu, Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje nustačius tris naujus ligos atvejus, šiuo metu iš viso yra susirgę 14 šios ligoninės darbuotojų ir 21 pacientas.

Pasak D.Razmuvienės, koronaviruso plitimą Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje lėmė „paprasčiausias nesusitvarkymas“.

„Tai yra virusinė infekcija, plintanti oro lašeliniu keliu, tai nėra naujiena. Tokių infekcijų, buvo ir tymai praėjusiais metais, ir gripo epidemijos būna kasmet, valdymo tvarka yra labai senai numatyta, nuo vasario buvo trys mėnesiais laiko susitvarkyti visą tvarką. Manau, kad tai yra tiesiog neatsakingas aplaidumas“, – tvirtino D.Razmuvienė.

Penktadienį skelbta, kad dėl nustatytų pažeidimų Vilniaus klinikinėje ligoninėje NVSC žada kreiptis į prokuratūrą. 

Iš viso Lietuvoje per parą nustatyti septyni koronaviruso atvejai. D.Razmuvienės teigimu, informacija apie kitus keturis atvejus šiuo metu yra tikslinama. Lietuvoje koronavirusas dabar yra patvirtintas 1541 asmeniui. 

COVID-19 tebeserga 482 asmenys, o 997 laikomi pasveikusiais. Nuo šios ligos mirė 56 asmenys, šeši koronavirusu užsikrėtę žmonės mirė dėl kitų priežasčių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Covid-19 Mirtis

Naujausi straipsniai