Ligoninė / BNS nuotr.

Nuo koronaviruso mirė Klaipėdos regione keliose įstaigose gydyta moteris

Autorius: Manodaktaras.lt | Publikuota: 2020-06-15 14:18
76-asis mirties nuo koronaviruso atvejis užregistruotas Klaipėdos regione, mirė keliose įstaigose gydyta moteris.

„Sekmadienį iš Klaipėdos universitetinės ligoninės gautas pranešimas, kad mirė 81–90 metų amžiaus grupei priklausanti Kretingos rajono gyventoja“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė NVSC Vilniaus departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Ginreta Megelinskienė.

Moteris turėjo gretutinių ligų. Birželio 10 dieną pranešta, jog ši Salantų slaugos ligoninės pacientė prieš tai buvo slaugoma Kartenos ligoninėje.

Moteris gegužės pradžioje buvo išvežta gydyti į Klaipėdos universitetinę ligoninę dėl susirgimų, nesusijusių su koronavirusu. Iš ten ji grąžinta atgal Salantų slaugos ligoninę, tačiau pablogėjus sveikatai, moteris buvo pervežta į Klaipėdos jūrininkų ligoninę, o netrukus perkelta į Kretingos ligoninę.

Planuojant ją grąžinti atgal į Salantų slaugos ligoninę ir dar kartą atlikus tyrimą, jo rezultatas buvo teigiamas.

Pirmadienio duomenimis, Lietuvoje nustatyta 1773 koronaviruso atvejų, COVID-19 tebeserga 258 asmenys, 1429 – pasveiko. Nuo koronaviruso mirė 76 asmenys, dar dešimt užsikrėtusių asmenų mirė dėl kitų priežasčių.

Ligoninėse nuo koronaviruso šiuo metu gydoma 30 asmenų, du iš jų yra reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuose.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėjos G.Megelinskienės teigimu, su deguonies kaukėmis gydomi devyni žmonės, dirbtinė plaučių ventiliacija taikoma vienam asmeniui.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Temos:

Covid-19 Mirtis