Per praėjusią parą nustatytas rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičius – 99

Laboratorijose tiriami ėminiai koronavirusinei infekcijai (COVID-19) nustatyti / SCANPIX nuotr. / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: www.manodaktaras.lt
Publikuota: 2020-09-19 12:46
Per praėjusią parą nustatytas rekordinis naujų koronaviruso atvejų skaičius – 99, pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC). Iki šiol daugiausiai naujų atvejų per parą buvo fiksuota 90, balandžio mėnesį.

Koronaviruso infekcija šiuo metu serga 1363 žmonės, pasveikusiais laikomi 2197, Iš viso bendras atvejų skaičius siekia 3664. Nuo COVID-19 yra mirę 87 žmonės, dar 17 užsikrėtusiųjų mirė dėl kitų priežasčių.

Izoliacijoje šiuo metu yra 11 150 žmonių. Nuo birželio 1 dienos šalyje yra nustatyta 243 įvežtiniai infekcijos atvejai.

Iš 99 per praėjusią parą nustatytų koronaviruso atvejų 57 yra siejami su židiniais, daugiausiai naujų atvejų – Radviliškio ligoninėje. Centras informuoja, kad iš visų naujų atvejų 57 siejami su židiniais, 30 koronaviruso atvejų per praėjusią parą patvirtinti Radviliškio ligoninėje.

Koronavirusas patvirtintas 27 pacientams ir trims darbuotojams. Iš viso Radviliškio ligoninėje, šeštadienio ryto duomenimis, yra patvirtinti 38 COVID-19 ligos atvejai, iš kurių 28 yra pacientai ir 10 darbuotojų.

Radviliškio rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisija šeštadienį spręs, kokių priemonių imtis siekiant lokalizuoti židinį. NVSC pasiūlė visame rajone laikinai pereiti prie nuotolinio mokymo, įstaigose, įmonėse, kur tai įmanoma, darbą irgi organizuoti nuotoliniu būdu.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.