Per savaitgalį Vilniuje nuo COVID-19 paskiepyta 6,2 tūkst. gyventojų

Vakcina, Covid-19 / Shutterstock nuotr.
Autorius: manodaktaras.lt
Publikuota: 2021-04-04 22:17
Vilniuje per dvi Šv. Velykų savaitgalio dienas iš viso  paskiepyta 6,2 tūkst. vilniečių, iš jų 2,3 tūkst. – sekmadienį, pranešė sostinės savivaldybė.  Registruotis skiepui galima ir toliau, kadangi skiepijimas „Vaxzevria“ (buvusi „AstraZeneca“) tęsis ir rytoj bei poryt, o laisvų vietų dar yra. 

Iš viso Šv. Velykų sekmadienį skiepui buvo registruoti šiek tiek daugiau nei 2,4 tūkst. vilniečių, pasiskiepyti neatėjo šiek tiek daugiau nei 80 asmenų. Šiandien neatvykę pasiskiepyti, bet prioritetinėse grupėse esantys vilniečiai tai galės padaryti vėliau, užsiregistravę kitam laikui. Šiandien jų nepanaudotos vakcinos nebus prarastos – jomis bus skiepijami kitomis dienomis atvykę vilniečiai.

„Velykos asocijuojasi su viltimi, atgimimu bei linksmybėmis. Manau, kad skiepijimasis šios šventės metu simbolizuoja tą patį – tai viltis, kad jau greitai visiškai nugalėsime virusą, o tai reiškia, kad artėja laikas, kai laisvai galėsime džiaugtis pavasariu“, – pranešime sakė Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Lina Koriznienė.

„Šis velykinis susitelkimas yra tik maža pradžia visų didelių darbų, kurie laukia – artėja masinė vakcinacija, kurios metu lauksime dar daugiau vilniečių, pasiryžusių atsisveikinti su virusu“, – pridūrė ji.

Šiuo metu yra apie 2,6 tūkst. laisvų vietų skiepui gauti pirmadienio bei antradienio vakcinacijai. Registruojantis per elektroninius valdžios vartus bus galima pasirinkti ir norimą vakcinacijos laiką, ir patogiausią iš 4 vakcinavimo vietų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.