Sostinėje bus galima skiepytis nuo Covid-19 neišlipus iš automobilio

Skiepijimas nuo Covid-19 / Vilniaus savivaldybės nuotr.
Autorius: Manodaktaras.lt, BNS
Publikuota: 2021-07-30 12:08
Sostinėje nuo šeštadienio bus galima skiepytis nuo COVID-19 neišlipus iš automobilio, skelbia Vilniaus miesto savivaldybė.

Tą padaryti bus galima darbo dienomis nuo 15 iki 20 val. ir savaitgaliais nuo 9 iki 14 val. V.Gerulaičio gatvėje 1.

„Neišlipus iš automobilių ypač patogu skiepytis senjorams ir turintiems judėjimo problemų. Taip pat naujasis skiepijimo punktas bus itin aktualus tiems, kuriems atsibos kas savaitę testuotis ir laukti eilėse mainais pasirenkant šalia esantį vakcinavimo punktą“, – teigia savivaldybė.

Jos teigimu, per dieną punkte galės būti paskiepyta 100-150 gyventojų. Pirmąją savaitę bus skiepijama „Moderna“ ir „AstraZeneca“ vakcinomis.

Kaip ir kituose Vilniuje veikiančiuose skiepijimo punktuose bei vadinamuosiuose skiepobusuose, naujame V.Gerulaičio g. 1 punkte tai galima padaryti be registracijos, tereikia su savimi turėti asmens dokumentą.

Gyventojai čia gali ateiti ir pėsčiomis – skiepą gaus visi norintieji. 

Kaip įprasta, po skiepo reikės 15 minučių palūkėti savo automobilyje tam skirtoje parkavimo zonoje, prižiūrint specialistui. Atėjusieji pėsčiomis po skiepo galės prisėsti įrengtoje poilsio zonoje.

Nuo COVID-19 gyventojai bus skiepijami Plungėje, Šventojoje, Pakruojyje, Palangoje

Penktadienį ir savaitgalį gyventojai be eilės nuo COVID-19 bus skiepijami  Plungės ir Šventosios miestų šventėse, Pakruojyje ir Palangoje.

Kaip informavo Vyriausybės kanceliarija, vakcinavimo turą vykdantis Nacionalinis kraujo centras penktadienį skiepys Pakruojo ir Pašvitinio gyventojus, šeštadienį – Plungės miesto šventės dalyvius ir svečius.

„Atkreipiame dėmesį, kad savaitgalį, kitaip nei įprastai, šeštadienį bus skiepijami Šventosios miestelio šventės svečiai, o sekmadienį Nacionalinis kraujo centras dirbs įprastoje vietoje Palangoje, todėl poilsiautojai raginami prieš važiuojant namo nepamiršti jiems priklausančios vakcinos“, – ragina Vyriausybė.

Gyventojai, kaip įprasta, bus skiepijami nuo COVID-19 be išankstinės registracijos „Janssen“ vakcina. Skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės. Ja pasiskiepyti gali 18 metų ir vyresni asmenys, turintys asmens dokumentą.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.