Vienas iš trijų mirusiųjų nuo koronaviruso – jaunesnis nei 50 metų asmuo

Santaros klinikos. Greitoji medicinos pagalba / BNS nuotr.
Autorius: manodaktaras.lt
Publikuota: 2020-10-24 13:39
Du iš trijų per parą patvirtintų mirties nuo koronaviruso atvejų registruoti Šilutės rajone, vienas iš mirusiųjų buvo kitų ligų turėjęs jaunesnis nei 50-ies, likusieji du priklausė 80-90 metų amžiaus grupei.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenimis, vienas miręs Šilutės rajono gyventojas priklausė 40-50 metų amžiaus grupei, jo užsikrėtimo aplinkybės nežinomos.

Kitas mirusysis priklausė 80-90 metų grupei, taip pat turėjo kitų lėtinių susirgimų – kaip jis užsikrėtė, taip pat nežinoma.

Taip pat mirė 80-90 metų amžiaus grupei priklausęs Marijampolės apskrities gyventojas – spėjama, kad jo užsikrėtimo aplinkybės gali būti susijusios su Marijampolės specialiaisiais socialinės globos namais.

Vilniaus apskrityje patvirtintas mirties atvejis asmeniui, kuris sirgo COVID-19, tačiau asmens gyvybė užgeso dėl kitų priežasčių. Užsikrėtimo aplinkybės liko nežinomos.

Lietuvoje per parą nustatyti 474 nauji koronaviruso atvejai. Nuo šios ligos jau mirė 129 žmonės.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.