Vietoj skambučio renkasi internetą: registracijos pas gydytojus išaugo 50 proc.

Sveikatos paslaugų platforma manodaktaras.lt
Autorius: manodaktaras.lt
Publikuota: 2022-01-12 08:52
Sveikatos paslaugų platforma manodaktaras.lt pernai fiksavo spartų augimą. Patogų būdą užsiregistruoti pas gydytoją siūlanti platforma sulaukė 50 proc. daugiau registracijų, o prie gydytojus ir sveikatos specialistus vienijančios bendruomenės prisijungė net 100 naujų įvairias sveikatos paslaugas siūlančių partnerių – klinikų ir individualia veikla užsiimančių specialistų.

2021 metais vizitui pas gydytoją ar nuotolinei vaizdo konsultacijai per manodaktaras.lt užsiregistruota beveik 89 000 kartų – tai 50 proc. daugiau nei 2020 metais. 

Pasak platformą valdančios bendrovės „Mano daktaras“ vadovo Gedimino Mackelio, pernai žmonės daugiau dėmesio skyrė savo sveikatos priežiūrai.

„Ženklus registracijų šuolis leidžia daryti prielaidą, kad pernai žmonės labiau rūpinosi savo sveikata. Pandemija mums padiktavo naujas gyvenimo sąlygas, tačiau sveikatos reikalų žmonės neatidėliojo ir su gydytojais konsultavosi tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu“, – teigia G. Mackelis.

Daugiau registravosi ir pas psichologą

G. Mackelio teigimu, praėjusiais metais platforma beveik kiekvieną mėnesį augo registracijų prasme. Išsiskyrė ir gruodžio mėnuo, kai sulaukta daugiau vizitų, nors ankstesniais metais sveikatos reikalus užgoždavo šventės.

„Tarp paklausiausių specialistų pernai buvo ginekologas, urologai, chirurgai, dermatologai, alergologai, LOR gydytojai ir Odontologai. Taip pat išskirčiau ir tai, jog žmonės daugiau dėmesio skyrė ir savo emocinei būklei pažinti ir gerinti“, – pažymi G. Mackelis.

Pernai pas psichologą ir psichoterapeutą registravosi 42 proc. daugiau žmonių nei 2020 metais, o per platformą iš viso įvyko daugiau kaip 1000 vizitų.

Netrukus – dar daugiau paslaugų

Manodaktaras.lt netrukus pasiūlys dar daugiau sveikatos paslaugų vienoje vietoje – platformoje atsiras galimybė registruotis kompleksiniams sveikatos ir kraujo tyrimams ar skiepams. 

„Tai natūralus mūsų plėtros žingsnis, kuriuo norime vartotojui pasiūlyti dar daugiau galimybių pasirūpinti savo sveikata. Bendradarbiaudami su partneriais pasiūlysime šimtus tyrimų ir kitų sveikatos paslaugų vienoje vietoje“, – sako G. Mackelis.  

Šiuo metu platformoje jau užsiregistravę daugiau kaip 222 000 vartotojų, paslaugas teikia 362 klinikos ir 3183 gydytojai bei sveikatos specialistai visoje Lietuvoje. Iš viso nuo platformos veiklos pradžios vizitui pas gydytoją ar sveikatos specialistą užsiregistruota daugiau kaip 370 000 kartų.

UAB „Mano daktaras“ didysis akcijų paketas priklauso bendrovei „4 Bees“. Tarp UAB „Mano daktaras“ akcininkų – verslo akseleratorius „Tesonet“, UAB „Viasana“, „Vinted“ įkūrėja Milda Mitkutė, atlikėjas Justinas Jarutis ir kiti.