Vilniuje mirus smarkiai nudegusiam medikui – pažadas didinti saugumą

Šeškinės poliklinika, greitoji pagalba / BNS nuotr.
Autorius: manodaktaras.lt
Publikuota: 2022-11-17 14:53
Vilniuje po nelaimės mirus greitosios medicinos pagalbos (GMP) darbuotojui, Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žada peržiūrėti medikų darbo tvarką.

„Šis įvykis parodė, kad būtina didinti medikų, o ypač greitosios pagalbos, saugumą – dėl to bus imtasi veiksmų, peržiūrint darbo tvarką“, – išplatintame pranešime sakė ministras.

Jis taip pat dėl mirusio vyrusio išreiškė užuojautą artimiesiems ir medikų bendruomenei: „Tragiškas įvykis. Gelbėdamas gyvybę, jaunas medikas atidavė savąją. Tai pasiaukojantis ir didvyriškas elgesys, kuris, deja, baigėsi didžiausia auka. Reiškiu užuojauta žuvusiojo artimiesiems ir visai greitosios pagalbos bendruomenei“.

Ministras teigia susisiekęs su Vilniaus GMP stoties vadove ir detaliai aptaręs veiksmus bei galimą pagalbą, kurios reikia tarnybai artimiausiu metu. Taip pat buvo pasiūlyta individuali ir komandinė profesionalų psichologinė pagalba, padedanti išgyventi netekties skausmą stoties darbuotojams.

Vilniaus GMP darbuotojas nuo sužalojimų trečiadienį mirė Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Jis smarkiai nudegė, gelbėdamas elektros iškrovą patyrusį ir taip pat stipriai nudegusį jaunuolį Naujosios Vilnios geležinkelio stotyje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.